زیرکوه 22 +2
خبری -تحلیلی - انتقادی -همه چیز به غیر از سياسی
پيوندهاي روزانه

در حالیکه منطقه زیرکوه خود از لحاظ محرومیت در استان شاید حرف اول را میزند و خدمت در این منطقه شاید نوعی عبادت به شمار آید با این وجود مسئولین زحمتکش منطقه نیز در اوج محرومیت به سر میبرند به طوریکه وضعیت محل سکونت این عزیزان در خانه های سازمانی شهر حاجی آباد به این صورت است . تصویر از ما - قضاوت ازشما- وضعیت خیابان و دربهای منازل - ترکیدگی لوله آب و...
موضوعات مرتبط: بخشداری زیرکوه
[ سه شنبه هشتم شهریور 1390 ] [ 12:22 ] [ دوستداران زیرکوه ]

گوش اگر گوش من وناله اگر ناله ی توست       آنکه البته به جایی نرسد فریاد است


موضوعات مرتبط: اداره آب و فاضلاب ، بخشداری زیرکوه
[ پنجشنبه سیزدهم مرداد 1390 ] [ 10:38 ] [ دوستداران زیرکوه ]

در حالی که ما در منطقه ای زندگی میکنیم که به لحاظ کوهستانی بودن دارای مخازن عظیم آب زیر زمینی بخصوص در روستاهای حاشیه رشته کوه هستیم اما متاسفانه در اکثر روستاها با کمبود آب آشا میدنی روبرو هستیم . این مشکل خصوصا در روستای بزرگی به نام آبیز بیشتر به چشم می آید و با توجه به اینکه خودم نیز تجربه چند سال زندگی کردن در این روستا رو داشتم این مشکلات را از نزدیک لمس کرده ام . جناب مسئول بزرگوار مردم تا کی باید از قنات برای آب آشامیدن استفاده کنند ؟ اصلا آیا قنات آبیز باید پاسخگوی قطع آب باشد . جالبتر اینکه تازگی دیدم که ملت از حاجی آباد بلند میشن میرن آبیز تا آب بیارن . من فکر میکنم این کار از لحاظ شرعی هم درست نباشه شاید اون کشاورز بنده خدا راضی نباشه . ولی یه توصیه به دوستان : اگه برای برداشتن آب به قنات آبیز رفتین حتما یه ظرف آب جایگزین با خودتون ببرین و اونو تو قنات بریزین .


موضوعات مرتبط: اداره آب و فاضلاب ، بخشداری زیرکوه
[ شنبه یازدهم تیر 1390 ] [ 10:18 ] [ دوستداران زیرکوه ]

یه مدتیه بنزین گرون تر شده و ما فکر میکردیم با گرون شدن بنزین پمپ بنزین هم مثل نانوایی ها خلوت میشه ولی غافل از اینکه این موضوع تو شهر ما که صدق نکرده و هر وقت رفتیم پمپ الی ماشاءالله صفهای طویل ملت بیکار که داشتن تو صف بنزین جک تعریف میکردند . آخه تنها چیزی که برا ما ایرانیا مهم نیست استفاده مفید از وقته و اغلب به جای استفاده از وقت دنبال وقت گذرونی هستیم که در این رابطه دوستان و مسئولین پمپ بنزین خدمت زیادی به مردم ارائه کردند. ولی این وسط اگه یه بنده خدایی به وقتش اهمیت میداد تکلیف چیه ؟ یه مریض اورژانسی داشته باشی و ماشینت بی بنزین تا نوبتت بشه رحم الله الفاتحه و.... نمیدونم علت اصلی این مشکل چیه ولی از دوستان عزیز تقاضا دارم یه عنایت ویژه ای در این زمینه داشته باشند .

از طرفی دیگه ماکه شنیده بودیم عرضه بنزین تو ظرف ممنوعه ولی با وجود همین شلوغی های صف بنزین کسایی پیدا میشن که چهارتا - جهارتا ظرف دارند و پر بنزین میکنن و هیچکس هم بهشون چیزی نمیگه .


موضوعات مرتبط: نیروی انتظامی ، بخشداری زیرکوه
[ سه شنبه هفتم تیر 1390 ] [ 8:32 ] [ دوستداران زیرکوه ]
شرح وبلاگ زيرکوه 20+2

سلام - این وبلاگ به منظور اطلاع رسانی - درج اخبار - پیشنهادات و انتقادات از عملکرد ادارات دولتی منطقه زیرکوه راه اندازی گردیده . از همه دوستان انتظار داریم با ارائه راهکار ما رو یاری بفرمایند.
قوانین ما:
1- این محیط کاملا شخصی است و وابسته به هیچ حزب یا گروه خاصی نیست.
2-هدف ما از انتقاد آبادی سرزمینی است که در آن زندگی میکنیم و هیچ هدف دیگری در آن دنبال نخواهد شد .
3- از مدیران و مسئولین عزیز انتظار داریم انتقاد پذیر بوده و پذیرای مطالب احتمالی ما باشند.
4-هدف ما درج مشکلات منطقه و پیگیری جواب از مسئولین محترم است .
5- ما فقط و فقط به آبادنی این سرزمین زیبا یعنی زیرکوه می اندیشیم .
6- مسئولین عزیز در قسمت حاشیه وبلاگ نام ارگانهای دولتی نوشته شده است با کلیک بر روی نام اداره خود مطالب مربوط به اداره تان را بخوانید.
7- منتظر پاسخ مسئولین بزرگوار در قسمت نظرات وبلاگ هستیم .
برچسب‌ها وب
امکانات زيرکوه20+2
پيوندهاي مفيد